تعمیرات موبایل هواوی
رایان دلکوک نمایندگی هواوی در ایران
موبایل هواوی
نمایندگی موبایل هواوی

موبایل هواوی

هواوی یکی از شناخته شده ترین برندها در صنعت تولید گوشی های هوشمند است. اولین گوشی تولید شده این شرکت مربوط به سال ۲۰۰۸ و گوشی T330 برمیگردد. امروزه هواوی چهارمین تولید کننده گوشی هوشمند پس از شرکت شیائومی می‌باشد که گوشی هایی با امکانات فراوان با قیمتی مناسب را تولید می‌کند.هواوی پس از سامسونگ بزرگ‌ترین تولیدکننده گوشی در جهان محسوب می‌شود که با عرضه محصولات سری P، Mate و میان‌رده‌های سری نوا و Y سهم زیادی از بازار را در اختیار دارد.

محصولات سری پی و میت که عموما به عنوان گوشی‌های بالارده‌ی هواوی شناخته می‌شود؛ دوربین قدرتمند، شارژدهی مناسب و سخت‌افزار قدرتمند ویژگی‌های اصلی این دو سری هستند. خانواده میت را می‌توان رقیب سری نوت و گوشی‌های سری P را رقیب کهکشانی‌های سری S سامسونگ دانست. این شرکت محصولات میان‌رده‌‌ی خود را در دو سری وای و نوا عرضه می‌کند؛ البته پسوند لایت در گوشی‌های سری P نیز نمایانگر میان‌رده بودن آن است.

خانواده‌ی میت ۲۰، میت ۱۰، میت ایکس، پی ۳۰، پی ۲۰، نوا ۵، نوا ۵ تی، پی اسمارت ۲۰۱۹، وای ۹ پرایم ۲۰۱۹ برخی محصولات شاخص دریافت‌کننده اندروید ۱۰ هستند.

موبایل هواوی

تعمیر گوشی هواوی

تعمیر گوشی هواوی در نمایندگی هواوی در کمترین زمان صورت میگیرد. کلیه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های هواوی با بهترین قیمت در نمایندگی هواوی با بهترین قیمت صورت میپذیرد.

شاید تصور شما هم از گوشی های هوآوی این باشد که از حساسیت زیادی برخوردار نیستند و حساسیت آنها به نسبت گوشی های سایر برندها کمتر می باشد، اما در واقعیت چنین نیست و فقط زمانی می توانید ظرافت این گوشی ها را مشاهده کنید که یکی از آنها باز شده  و دقت به کار رفته در تمامی قطعات آن را ببینید.این ظرافت و حساسیت بالا باعث افزایش حساسیت در زمان تعمیر گوشی هوآوی می شود. در نتیجه اینطور فکر نکنید که چون گوشی دست شما از برند هوآوی است پس برای تعمیرات گوشی هوآوی می توانید آن را به دست هر تعمیر کاری بسپارید.

© 2020 huawei complex. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour